+420 606 300 606

Výkup tvrdokovu, výkup slinutého karbidu

Co je to tvrdokov?

Slinutý karbid, neboli tvrdokov, je materiál, který se používá v nástrojářství. Připevňuje se na ocelové obráběcí nástroje - například na frézy, vrtáky, výstružníky a soustružnické nože.

výkup tvrdokovuNejčastější označení "tvrdokov" tedy charakterizuje výborné vlastnosti tohoto materiálu. Nejčastěji je tento nástrojářský materiál ve strojírenství nazývá jako: sk a tk plátky, průvlaky z tvrdokovu, břitové destičky, matrice z tvrdokovu, průtahy z tvrdokovu, monolity – frézičky, tvrdokovová jádra, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokvovu a tvrdokovové spičky.

Tvrdokov je mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovává i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již není tvrdokov tak křehký a výborně se s ním obrábí ocel.

Tvrdokov – cena

tvrdokovTvrdokov je materiál, který se vykupuje k dalšímu zpracování. Jeho cena se neustále pohybuje, stejně jako všechny další kovy a šrot.

Pokud chcete zjistit aktuální cenu tvrdokovu, můžete kontaktovat obchodního zástupce společnosti zabývající se výkupem tvrdokovu.

Kontakt

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výkup tvrdokovu

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@odkory.cz

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@odkory.cz

Kontaktovat nás můžete také pomocí kontaktního formuláře vpravo...

Kontaktní formulář

palivové dřevo prodej dřevěných briket prodej uhlí a koksu půjčovna dodávek Ostrava výkup tvrdokovu - slinutého karbidu stěhováni
přidat inzerát zdarma bazar